Pro lékaře - ZUBr. stomatologická péče

Pro lékaře ...

Spolupracujte s námi

Potřebujete pomoci s ošetřením dětských pacientů?

Rádi Vám pomůžeme s ošetřením nespolupracujících dětí v analgosedaci či celkové anestezii. Doporučené pacienty si zveme nejprve na konzultaci, kde dítě vyšetříme a s rodiči se dohodneme na možnostech ošetření.

Analgosedace probíhá při vědomí za použití benzodiazepinů, je určena pro kratší výkony (zejména extrakce zubů) s účelem zajistit následnou amnézii u dítěte, tak aby si nepamatovalo nepříjemný zážitek. Celková anestezie probíhá vždy za přítomnosti anesteziologa a je určena pro delší výkony u kariézně destruovaného chrupu (vícečetné sanace či extrakce).

Pokud budete chtít této možnosti využít, prosíme Vás o zaslání základních informací o pacientovi elektronicky nebo v papírové podobě žádanky.

  • jméno, příjmení, ročník narození
  • anamnéza - celková onemocnění, trvalá medikace, alergie
  • záznam z posledního stomatologického vyšetření eventuálně navrhovaný léčebný plán
  • zhotovené rtg snímky
  • jiné důležité informace

Dále Vás prosíme o informování pacientů o přímé úhradě konzultace. Pomůže nám to předejít nepříjemnostem s vysvětlováním úhrady péče o neregistrované pacienty. O prodělaném výkonu Vám vždy pošleme zpětnou informaci v podobě lékařské zprávy. V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na našem telefonním čísle či emailu.


Hledáte možnost spolupráce v oblasti dentální hygieny?

Nabízíme Vám spolupráci s našimi šikovnými hygienienistkami, které naučí Vaše pacienty, jak správně o zuby pečovat.


Chcete zhotovit panoramatický rentgenový snímek?

Vašim pacientům můžeme nabídnout zhotovení panoramatického rentgenového snímku po předchozí dohodě kdykoliv v průběhu naší ordinační doby.

Chcete s námi spolupracovat?

Zavolejte nám nebo pošlete e‑mail.

+420 704 700 725

Volejte v ordinační hodiny.

recepce@ordinacezubr.cz

Odpovíme Vám co nejdříve.